Ručica menjača BMW E34 E36 E38 E39 E46 – 6 brzina – Auto Djope -24086

972,00 рсд

Опис

Ručica menjača BMW E34 E36 E38 E39 E46 – 6 brzina – Auto Djope

ŠIFRA-24086

Zamenska ručica
Materijal: PLASTIKA
MODEL: E34 E36 E38 E39 E46
MARKA: BMW
Broj brzina: 6

Рецензије

Још нема коментара.

Само пријављени корисници који су купили овај производ могу оставити коментар.