Ručica menjača BMW E34 E36 E38 E39 E46 – 5 brzina – Auto Djope -24087

972,00 рсд

Опис

Ručica menjača BMW E34 E36 E38 E39 E46 – 5 brzina – Auto Djope

ŠIFRA-24087

Zamenska ručica
Materijal: PLASTIKA
MODEL: E34 E36 E38 E39 E46
MARKA: BMW
Broj brzina: 5

Рецензије

Још нема коментара.

Само пријављени корисници који су купили овај производ могу оставити коментар.